Silt: Toetajaliikmed

AB Medical Group Eesti OÜ

Kiisa 8 11313 Tallinn
e-mail: info@abmedical.ee
Web URL: www.abmedical.ee
Tel: 6552310
Faks: 6593250

Ingrid Susi
Tootejuht
Mob.: +3725140694
E-post: ingrid@abmedical.ee

Eli Lilly Suisse S. A. Eesti filiaal

Roosikrantsi 10a-15 10119 Tallinn
e-mail: pukonen_rauno@lilly.com
Web URL: www.lilly.ee
Tel: 6441100

Magnum Health OÜ

Pärnu mnt. 139c 11317 Tallinn
Web URL: www.magnum.ee
Tel: 6501901
Faks: 6501900

Novo Nordisk AS Eesti Filiaal

Paldiski mnt. 27 10612 Tallinn
e-mail: infoee@novonordisk.com
Web URL: www.novonordisk.ee
Tel: 6675050
Faks: 6675055

Koit Arro
e-mail: arrk@novonordisk.com

Tiit Halling

OneMed OÜ

Veerenni 38 Tallinn 10138 ESTONIA
Mobile +372 53 413 947

Diabeedi toodete kontakt:
Krister Põllupüü
krister.pollupuu@onemed.com

Web URL: www.onemed.ee

Meditsiiniseadmete väljastuspunkti aadress:
Põhja-Eesti Regionaalhaigla ees, aadressil Sütiste tee 17, 1. korrus, sisehoovis

Telefonikontaktid: 5300 6235, 686 5080
E-mail: info@meditsiiniseadmed.ee
Veebipoe aadress: www.meditsiiniseadmed.ee

OÜ Berlin-Chemie Menarini Eesti

Paldiski mnt 27/29 10612 Tallinn
e-mail: etuulik@berlin-chemie.com
Web URL: www.berlin-chemie.ee
Tel: 6675004
Faks: 6675002

Eva Tuulik-Põllu
Tel. 6675001

Sanofi-Aventis Estonia OÜ

Pärnu mnt 139E/2 11317 Tallinn
Web URL: https://www.sanofi.ee
Tel: 6273488
Faks: 6273481

Registrikood: 11164450
ÄRIREGISTRI TEABESÜSTEEM

Surgitech AS

Pärnu mnt 148, III korrus 11317 Tallinn
e-mail: surgitech@surgitech.ee
Web URL: www.surgitech.ee/diabeet
Tel: 6460660
Faks: 6460661

Marge Männistu
marge@surgitech.ee
52 875 00

Grete Saks
grete@surgitech.ee
52 632 48

Grity Ratas
grity@surgitech.ee
52 605 55

Viited